ساخت سربرگ ( هدر )

۰۱ برای تغییر یا ساخت هدر ابتدا از منوی کناری پنل و قسمت کروکو بلاک روی کتابخانه من کلیک کنید تا وارد محیط کاربری ساخت قالب برای هدر شوید.

۰۲ پس از کلیک روی تب کتابخانه من با محیط کاربری زیر روبرو خواهید شد، سپس از محیط کاربری این تب، روی گزینه افزودن قالب کلیک کنید.

۰۳با کلیک بر روی افزودن قالب تب جدیدی باز خواهد شد که از آن تب، نوع قالب دلخواه خود را انتخاب (  در اینجا چون ما قصد ساخت هدر را داریم، گزینه سربرگ را انتخاب کرده ایم) و روی گزینه قالب را بسازید کلیک کنید.

۰۴پس از کلیک بر روی دکمه قالب را بسازید وارد صفحه مخصوص ساخت سربرگ خواهید شد، برای تکمیل مراحل ساخت سربرگ خود سه مرحله زیر را انجام دهید. در مرحله اول روی آیکون تنظیمات کلیک کنید تا وارد بخش تنظیمات سربرگ شوید، سپس  روی تب شرایط کلیک کرده و از بخش عمومی گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید که ما چون سربرگ را برای کلیه صفحات سایت خود در نظر داریم،‌ گزینه کل سایت را انتخاب کرده و در مرحله سوم صفحه را به روز رسانی میکنیم تا تنظیمات سربرگ ساخته شده، اعمال شود.

این مطالب را از دست ندهید
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
سایت ساز بوم، سرزمینی است که به منظور ایجاد راحتی و آسایش برای کاربرانش طراحی شده است. بوم بستری است که در آن می توانید به شکلی آسان و سریع در حین این که آزادی در طراحی دارید، سایت یا فروشگاه اینترنتی خود را به راه اندازید.

اطلاعات تماس

0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x