ساخت منو

۰۱ برای تغییر یا تعریف منو کافیست از منوی کناری پنل روی گزینه منو ها کلیک کنید تا وارد محیط کاربری تغییر یا تعریف منو شوید.

۰۲ برای شروع ابتدا با استفاده از فیلد نام فهرست، نامی برای منوی مورد نظرتان انتخاب کنید و روی دکمه ذخیره فهرست کلیک کنید. با اینکار منوی موردنظرتان ایجاد خواهد شد.

۰۳در تب منو دو قسمت مشاهده میکنید که در تب سمت راست میتوانید گزینه های منوی خود را انتخاب کنید. که این مهم با استفاده از کلیه تب های موجود امکان پذیر است به این صورت که اگر گزینه مورد نظرتان در برگه ها یا صفحات از پیش ایجاد شده اتان موجود است کافیست روی تب برگه ها کلیک کنید تا کلیه برگه ها نمایان شود و از بین آنها انتخاب نمایید، یا اگر گزینه مورد در نظر در پست های ایجاد شده اتان موجود است روی تب پست ها کلیک و در صورت تمایل برای ایجاد گزینه و آدرس دلخواه روی لینک های دلخواه کلیک کنید.

۰۴ پس از تعریف منو حال قادر به استفاده آن در صفحه مورد نظرتان را خواهید داشت. ما در اینجا محل تعریف منو را در سربرگ سایت در نظر گرفته ایم. با جستجوی نام منو در قسمت المان های موجود در المنتور منوهایی جهت استفاده قرار خواهد گرفت.

۰۵پس از تعریف منو حال قادر به استفاده آن در صفحه مورد نظرتان را خواهید داشت. ما در اینجا محل تعریف منو را در سربرگ سایت در نظر گرفته ایم. با جستجوی نام منو در قسمت المان های موجود در المنتور منوهایی جهت استفاده قرار خواهد گرفت.

۰۶پس از استفاده از هریک از این المان ها منوی مورد نظرتان در بخش دلخواهتان ایجاد خواهد شد.

0/5 (0 نظر)
این مطالب را از دست ندهید
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
سایت ساز بوم، سرزمینی است که به منظور ایجاد راحتی و آسایش برای کاربرانش طراحی شده است. بوم بستری است که در آن می توانید به شکلی آسان و سریع در حین این که آزادی در طراحی دارید، سایت یا فروشگاه اینترنتی خود را به راه اندازید.

اطلاعات تماس

0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x