ساخت پاورقی ( ‌فوتر )

۰۱ برای تغییر یا ساخت فوتر ابتدا از منوی کناری پنل و قسمت کروکو بلاک روی کتابخانه من کلیک کنید تا وارد محیط کاربری ساخت قالب برای هدر شوید.

۰۲ پس از کلیک روی تب کتابخانه من با محیط کاربری مشابه محیط زیر روبرو خواهید شد، سپس از محیط کاربری این تب روی گزینه افزودن قالب کنید کنید.

۰۳با کلیک بر روی افزودن قالب تب جدیدی باز خواهد شد که از آن تب نوع قالب دلخواه خود (  در اینجا چون ما قصد ساخت فوتر را داریم، گزینه پاورقی را انتخاب کرده و پس از انتخاب نام دلخواه برای پاورقی خود روی گزینه قالب را بسازید کلیک کنید.

۰۴پس از کلیک بر روی دکمه قالب را بسازید وارد صفحه مخصوص ساخت پاورقی خواهید شد، برای تکمیل مراحل ساخت پاورقی خود سه مرحله زیر را انجام دهید. در مرحله اول روی آیکون تنظیمات کلیک کنید تا وارد بخش تنظیمات پاورقی شوید، سپس  روی تب شرایط کلیک کرده و از بخش عمومی گزینه مورد نظر خود را انتخاب کنید که ما چون پاورقی را برای کلیه صفحات سایت خود در نظر داریم،‌ گزینه کل سایت را انتخاب کرده و در مرحله سوم صفحه را به روز رسانی میکنیم تا تنظیمات پاورقی ساخته شده، اعمال شود.

0/5 (0 نظر)
این مطالب را از دست ندهید
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
سایت ساز بوم، سرزمینی است که به منظور ایجاد راحتی و آسایش برای کاربرانش طراحی شده است. بوم بستری است که در آن می توانید به شکلی آسان و سریع در حین این که آزادی در طراحی دارید، سایت یا فروشگاه اینترنتی خود را به راه اندازید.

اطلاعات تماس

0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x