نحوه ارسال ایمیل با آدرس ایمیل دیگر (اکانت فرعی) در Gmail

۰۱ابتدا وارد جمیل خود شوید.سپس در قسمت بالایی دکمه تنظیمات به شکل چرخ دنده را انتخاب کرده،گزینه setting را بزنید.بر روی سربرگ accounts and import کلیک می کنیم تا وارد این صفحه بشیم.

۰2در قسمت send mail as بر روی گزینه Add another email address you own کلیک کنید درتب مربوط به Add a mail account you own در کادر Name یک نام دلخواه و در کادر Email address باید آدرس ایمیل هاست خود را وارد کنید.همچنین گزینه Treat as an alias را غیرفعال کنید و بر روی گزینه Next Step کلیک کنید.

۰3در مرحله بعدی در کادر مربوط به SMTP Server شما باید به ابتدا آدرس دامنه خود یک .mail اضافه کنید مثل mail.pardazit.com در کادر های Username و Password ایمیل هاست و رمز آن را وارد کنید و Port نیز 25 باشد.گزینه unsecured connection را انتخاب و گزینه‌ی Add Account را کلیک نمایید.

۰4پس از این مراحل سیستم اعلام می کند یک کد تایید برای ایمیل وارد شده ارسال کرده که می توانیداز طریق قسمت Webmail هاست خود و Inbox به آن دسترسی داشته باشید.کد را در کادر مورد نظر وارد کنید و گزینه Verify را بزنید.

۰5در نهایت در قسمت Account and Import و Send mail as شما می توانید ایمیلی که به Gmail متصل کرده اید را مشاهده کنید.

0/5 (0 نظر)
این مطالب را از دست ندهید
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
سایت ساز بوم، سرزمینی است که به منظور ایجاد راحتی و آسایش برای کاربرانش طراحی شده است. بوم بستری است که در آن می توانید به شکلی آسان و سریع در حین این که آزادی در طراحی دارید، سایت یا فروشگاه اینترنتی خود را به راه اندازید.

اطلاعات تماس

0
افکار شما را دوست دارم، لطفا نظر دهیدx
()
x