چرا میگیم سایت آماده ابزاری برای پیشرفت است؟

سایت آماده اهرم پیشرفت کسب و کار

۰۱سایت آماده اهرم پیشرفت کسب و کار

در ابتدا شروع کسب و کار خود در فضای مجازی تمرکز از روی دیباگ و طراحی سایت برداشته می شود و بیشتر تمرکز به سمت مارکتینگ، فروش بیشتر و برندینگ می رود.

۰۲تنوع قالب ها

تنوع قالب ها و قدرت انتخاب بالا به شما این امکان را می دهد که سایتی دقیقا مناسب با اهداف کوتاه مدت و یا بلند مدت خود داشته باشید!

۰۳سرعت تحویل سایت

سرعت تحویل سایت آماده در یک چشم به هم زدن است، یعنی فقط 2 دقیقه!

سایت آماده ابزاری برای اهداف کوتاه مدت؟

شاید این فکر ذهن شما را درگیر کند که آیا سایت های آماده مناسب اهداف کوتاه مدت هستند و انجام هزینه برای آن کار اشتباهی است. باید بگم که سایت آماده که دارای سیستم مدیریت محتوا وردپرس می باشد، تمامی نیاز های شما را در ابتدا و انتهای مسیر رفع خواهد کرد، ولی خب استثناتی هم هست، مثلا اگر دامنه محصولات شما 15.000 محصول باشد ممکن است هنگام کار با سیستم مدیریت محتوا دچار کندی شوید که این ضعف برای تمامی وب سایت های وردپرسی پیش خواهد آمد به همین دلیل است که کسب و کار های بزرگ و یا آن هایی که محصولات زیادی دارند از سیستم مدیریت محتوا اختصاصی استفاده می کنند.

امنیت سایت آماده

سایت های آماده سایت ساز مانابوم همانطور که در راستای بهینه سازی سرعتش بر روی آن مانور هایی داده شده است، امنیتش هم بهینه شده است و استاندارد های لازم امنیتی را داراست. برای مشاهده بیشتر نمونه طراحی سایت را از دست ندهید.

بله، سیستم مدیریت محتوا(CMS)تمامی وب سایت های آماده وردپرسی هستند.

از لحظه انتخاب یک قالب آماده و ثبت سفارش تنها 2 دقیقه زمان لازم است که سایت شما راه اندازی شود. اگر شما نیاز به طراحی قالب اختصاصی داشتید تنها مدت زمان 7 روز لازم است که سایت شما راه اندازی شود.

بله، شما پس از انتخاب هر قالب مدت 72 ساعت زمان دارید که قالب را به طور کامل بررسی کنید و از خرید خود مطمئن شوید.

خیر، شما در صورت نیاز می توانید نیازها و ویژگی های مدنظر خود را برای طراحی یک قالب با ما در میان بگذارید و پس از گذشت تنها 7 روز قالب خود را تحویل بگیرید.

نحوه درج محتوا به راحت ترین شکل ممکن قابل انجام است، برای تمامی قالب ها ویدیو آموزشی از مرحله به مرحله انجام کار برای شما قرار داده شده است.

امنیت سایت های آماده مجموعه مانابوم تمامی استاندارد های لازم و کافی را دارا می باشد، همچنین بک آپ گیری(پشتیبان گیری) از وب سایت شما به صورت منظم انجام می شود تا احتمال بروز هرگونه مشکل احتمالی به حداقل برسد.

خیر، هیچ محدودیتی مبنی بر افزودن صفحه و یا محصول جدیدی برای شما وجود نخواهد داشت.

سوالات متداول سایت آماده
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments
اشتراک در
اطلاع از
guest
0 نظرات
بازخورد (Feedback) های اینلاین
View all comments