نمونه کار

مجتمع آموزشی کنترل صنعت

مجتمع آموزشی کنترل صنعت

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

مجتمع آموزشی کنترل صنعت با هدف ارتقا دانش مهندسی در بین دانشجویان و مهندسان فارغ التحصیل گرایش های مختلف مهندسی برق در سال 1389 با مجوز رسمی از وزارت کار رفاه و تعاون (سازمان فنی و حرفه ای کل کشور) و با بهره گیری از برجسته ترین مهندسان شاغل در صنایع مختلف کشور که دارای سوابق درخشان کاری و سابقه تدریس گسترده هستند و پس از 10 سال فعالیت درخشان مدیر و موسس آموزشگاه آقای مهندس حمید رضا رستمی فر در صنعت کشور و حوزه آموزش های تخصصی، با دو دپارتمان مستقل آموزشی مهندسی قدرت و اتوماسیون صنعتی منشعب گردید.

در سال 1393 جهت رفع نیاز سایر رشته های مهندسی و ارائه دانش فنی روز به سایر گروه ها دپارتمان های مهندسی مکانیک، مهندسی عمران و مهندسی معماری در این مرکز راه اندازی گردید. در حال حاضر این مرکز با برخورداری از پیشرفته ترین امکانات آماده ارائه دوره های تخصصی منطبق بر تکنولوژی روز دنیا به کلیه دانشجویان، مهندسان و شرکت ها می باشد.

سایت ساز بوم با درک صحیح نیازهای مجتمع آموزشی کنترل صنعت توانست وب سایتی در راستای تحقق اهداف این مجموعه طراحی و پیاده سازی کند.

در صورتی که تمایل به مشاهده الباقیه نمونه کارهای سایت ساز بوم دارید می توانید وارد بخش نمونه طراحی سایت شوید و از وب سایت های طراحی شده دیدن فرمایید.

0/5 (0 نظر)