نمونه کار

مؤسسه خیریه ذریه طیبه

مؤسسه خیریه ذریه طیبه

زمان مطالعه: < 1 دقیقه

موسّسه خیریّه ذریّه طیّبه (سادات) که هدف آن دست گیری و کمک به خانواده های نیازمند سادات، و بازگرداندن کرامت و توانمندی به آنان و ایجاد یک واحد خانوادگی آبرومند و مستقل از یک سو، و از سوی دیگر شناسایی سادات، در کل منطقه و حتی کشور، با همکاری دستگاه های ذیربط و همچنین خیریه های همسو و نهایتاً ایجاد یک شبکه اجتماعی خاص سادات می باشد، که با تدبیر و کوشش حضرت آیه ا… عبدالنبی نمازی نماینده محترم مقام معظم رهبری و امام جمعه معزز کاشان تاسیس شده است.

این خیریه، مورد توجه گروهی از خیرین و محبّین به خاندان عصمت و طهارت (ع) در منطقه کاشان قرار دارد که با توجه به ارادت همیشگی مردم و خیرین و نیکوکاران خدادوست به اهل بیت پیامبر(ص)، و اهتمام آنان در امداد و دستگیری، به عنوان فریضیه ای انسانی و دینی و از طرف دیگر، با حمایت بی دریغ حضرت آیه الله نمازی و خیرین بزرگوار، فعالیت خود را آغاز نموده است.

سایت ساز بوم با درک صحیح نیازهای مؤسسه خیریه ذریه طیبه در راستای تحقق اهداف مجموعه، این سایت را طراحی و پیاده سازی کرده است.

در صورتی که تمایل به مشاهده الباقیه نمونه کارهای سایت ساز بوم دارید می توانید وارد بخش نمونه طراحی سایت شوید و از وب سایت های طراحی شده دیدن فرمایید.

0/5 (0 نظر)